Prodaja - Zemljište 8500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
160 000 €
18 €/m²
Property 51427 photo 1
Property 51427 photo 2
Property 51427 photo 3
Property 51427 photo 4
Property 51427 photo 5
Property 51427 photo 6
Property 51427 photo 7
Property 51427 photo 8
Property 51427 photo 9
Property 51427 photo 10
Property 51427 photo 11
Property 51427 photo 12
Property 51427 photo 13
Property 51427 photo 14
Property 51427 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8500 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
170 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56817
  • Kvadratura 7421 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 66060
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 38953
  • Kvadratura 8104 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
155 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 65405
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter