Prodaja - Zemljište 325 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
50 000 €
153 €/m²
Property 49989 photo 1
Property 49989 photo 2
Property 49989 photo 3
Property 49989 photo 4
Property 49989 photo 5
Property 49989 photo 6
Property 49989 photo 7
Property 49989 photo 8
Property 49989 photo 9
Property 49989 photo 10
Property 49989 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 325 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 26158
  • Kvadratura 2450 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
55 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 3714
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 20091
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
60 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 33877
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
71 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 32622
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
50 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 26947
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
47 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56820
  • Kvadratura 2053 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
60 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 33874
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42682
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter