Prodaja - Zemljište 3000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
60 000 €
20 €/m²
Property 33874 photo 1
Property 33874 photo 2
Property 33874 photo 3
Property 33874 photo 4
Property 33874 photo 5
Property 33874 photo 6
Property 33874 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
50 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 26947
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
80 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47309
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
50 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 31307
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
50 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 49989
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 25478
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
65 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 33682
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
70 000 € 60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 30421
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33901
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 8994
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
55 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 60316
  • Kvadratura 1374 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter