Prodaja - Zemljište 570 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
45 000 €
78 €/m²
Property 5760 photo 1
Property 5760 photo 2
Property 5760 photo 3
Property 5760 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od grada: 1,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 570 kv.m. na Krfu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Prodaja zemljište 570 kvadratnih metara na ostrvu Krf. Teritorija ima vodovod i snabdijevanje električnom energijom. Ima pogled na more, pogled na planine, pogled na šumu.

Za prodaju
52 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 44586
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
60 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35755
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 31720
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
48 000 € 35 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 31496
  • Kvadratura 2302 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
39 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 4833
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
43 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 33468
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 50939
  • Kvadratura 643 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 64435
  • Kvadratura 5879 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter