50 000 €
58 €/m²
Property 20091 photo 1
Property 20091 photo 2
Property 20091 photo 3
Property 20091 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 862 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35126
  • Kvadratura 2075 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25058
  • Kvadratura 939 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51487
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50380
  • Kvadratura 2044 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
60 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 43283
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
62 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 4099
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
70 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 60604
  • Kvadratura 4030 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
65 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 42640
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
47 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 56820
  • Kvadratura 2053 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter