Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
165 000 €
33 €/m²
Property 49610 photo 1
Property 49610 photo 2
Property 49610 photo 3
Property 49610 photo 4
Property 49610 photo 5
Property 49610 photo 6
Property 49610 photo 7
Property 49610 photo 8
Property 49610 photo 9
Property 49610 photo 10
Property 49610 photo 11
Property 49610 photo 12
Property 49610 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m.

Za prodaju
220 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 29400
  • Kvadratura 6320 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60970
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter