Prodato
260 000 €
2114 €/m²
Property 49105 photo 1
Property 49105 photo 2
Property 49105 photo 3
Property 49105 photo 4
Property 49105 photo 5
Property 49105 photo 6
Property 49105 photo 7
Property 49105 photo 8
Property 49105 photo 9
Property 49105 photo 10
Property 49105 photo 11
Property 49105 photo 12
Property 49105 photo 13
Property 49105 photo 14
Property 49105 photo 15
Property 49105 photo 16
Property 49105 photo 17
Property 49105 photo 18
Property 49105 photo 19
Property 49105 photo 20
Property 49105 photo 21
Property 49105 photo 22
Property 49105 photo 23
Property 49105 photo 24
Property 49105 photo 25
Property 49105 photo 26
Property 49105 photo 27
Property 49105 photo 28
Property 49105 photo 29
Property 49105 photo 30
Property 49105 photo 31
Property 49105 photo 32
Property 49105 photo 33

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 123 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
385 000 € 5746 €/m²
  • Kod objekta 51489
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 51568
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 1787 €/m²
  • Kod objekta 51778
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod objekta 51849
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3082 €/m²
  • Kod objekta 52255
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52279
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 52421
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 52456
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3089 €/m²
  • Kod objekta 52946
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter