360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
400 000 € 5063 €/m²
  • Kod objekta 56730
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Kod objekta 56770
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 56811
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3734 €/m²
  • Kod objekta 56970
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • Kod objekta 57261
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 57469
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 57563
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 57748
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter