275 000 € 270 000 €
4030 €/m²
Property 63992 photo 1
Property 63992 photo 2
Property 63992 photo 3
Property 63992 photo 4
Property 63992 photo 5
Property 63992 photo 6
Property 63992 photo 7
Property 63992 photo 8
Property 63992 photo 9
Property 63992 photo 10
Property 63992 photo 11
Property 63992 photo 12
Property 63992 photo 13
Property 63992 photo 14
Property 63992 photo 15
Property 63992 photo 16
Property 63992 photo 17
Property 63992 photo 18
Property 63992 photo 19
Property 63992 photo 20
Property 63992 photo 21
Property 63992 photo 22
Property 63992 photo 23
Property 63992 photo 24
Property 63992 photo 25
Property 63992 photo 26
Property 63992 photo 27
Property 63992 photo 28
Property 63992 photo 29
Property 63992 photo 30
Property 63992 photo 31
Property 63992 photo 32

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2018
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
370 000 € 4625 €/m²
  • Kod objekta 49912
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 50913
  • Kvadratura 118 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 51027
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 3119 €/m²
  • Kod objekta 51219
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 4597 €/m²
  • Kod objekta 51317
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5746 €/m²
  • Kod objekta 51489
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 51568
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter