294 000 €
6000 €/m²
Property 65766 photo 1
Property 65766 photo 2
Property 65766 photo 3
Property 65766 photo 4
Property 65766 photo 5
Property 65766 photo 6
Property 65766 photo 7
Property 65766 photo 8
Property 65766 photo 9
Property 65766 photo 10
Property 65766 photo 11
Property 65766 photo 12
Property 65766 photo 13
Property 65766 photo 14
Property 65766 photo 15
Property 65766 photo 16
Property 65766 photo 17
Property 65766 photo 18
Property 65766 photo 19
Property 65766 photo 20
Property 65766 photo 21

Detalji

  • Sprat: 2
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bedrooms: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift.

Za prodaju
336 000 € 4048 €/m²
  • Kod objekta 56251
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
342 000 € 4120 €/m²
  • Kod objekta 56252
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
347 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 56253
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
351 000 € 4443 €/m²
  • Kod objekta 56254
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 56381
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 56501
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 56522
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
368 000 € 4842 €/m²
  • Kod objekta 56586
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
368 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 56589
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3116 €/m²
  • Kod objekta 56605
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter