Prodaja - Commercial property 65 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Ampelokipoi Eptalofos
70 000 €
1077 €/m²
Property 36097 photo 1
Property 36097 photo 2
Property 36097 photo 3
Property 36097 photo 4
Property 36097 photo 5
Property 36097 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 65 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 41842
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
85 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 60983
  • Kvadratura 42 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
88 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 33291
  • Kvadratura 78 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Ekskluzivni Za prodaju
100 000 € 3703 €/m²
  • Kod objekta 51431
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
95 000 € 633 €/m²
  • Kod objekta 65934
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
70 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 52471
  • Kvadratura 454 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod objekta 61480
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
85 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 48633
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter