Prodaja - Stan 119 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
259 200 €
2178 €/m²
Property 45660 photo 1
Property 45660 photo 2
Property 45660 photo 3
Property 45660 photo 4
  • Kod objekta 45660
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
216 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 45658
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter