Prodaja - Stan 67 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
210 000 €
3134 €/m²
Property 51524 photo 1
Property 51524 photo 2
Property 51524 photo 3
Property 51524 photo 4
Property 51524 photo 5
  • Kod objekta 51524
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 67 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 46298
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 46526
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 47061
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 48935
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3061 €/m²
  • Kod objekta 49653
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
246 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 50453
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
297 500 € 2458 €/m²
  • Kod objekta 52049
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 52050
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
252 450 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 56085
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 2207 €/m²
  • Kod objekta 56912
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter