Prodaja - Stan 82 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Cena od 260 000 €
3171 €/m²
Property 46526 photo 1
Property 46526 photo 2
Property 46526 photo 3
Property 46526 photo 4
Property 46526 photo 5
  • Kod objekta 46526
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 82 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
360 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 14936
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4562 €/m²
  • Kod objekta 24928
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
327 000 € 315 000 € 5080 €/m²
  • Kod objekta 29430
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 2980 €/m²
  • Kod objekta 50925
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
319 900 € 3231 €/m²
  • Kod objekta 51661
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 3674 €/m²
  • Kod objekta 51903
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
297 500 € 2458 €/m²
  • Kod objekta 52049
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 52050
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3298 €/m²
  • Kod objekta 52260
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
252 450 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 56085
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter