Prodaja - Stan 130 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Strovolos
Cena od 315 000 €
2423 €/m²

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 40000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Nikozija. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
255 000 € 1902 €/m²
  • Kod objekta 45778
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 2014 €/m²
  • Kod objekta 45781
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 1892 €/m²
  • Kod objekta 45782
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2260 €/m²
  • Kod objekta 49190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 49194
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 49196
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1204 €/m²
  • Kod objekta 52026
  • Kvadratura 332 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52027
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2264 €/m²
  • Kod objekta 52028
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 52073
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter