190 000 € 180 000 €
1714 €/m²
Property 42975 photo 1
Property 42975 photo 2
Property 42975 photo 3
Property 42975 photo 4
Property 42975 photo 5
Property 42975 photo 6
Property 42975 photo 7
Property 42975 photo 8
Property 42975 photo 9
Property 42975 photo 10
Property 42975 photo 11
Property 42975 photo 12
Property 42975 photo 13
Property 42975 photo 14
Property 42975 photo 15
Property 42975 photo 16
Property 42975 photo 17
Property 42975 photo 18
Property 42975 photo 19
Property 42975 photo 20
Property 42975 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter