275 000 €
2750 €/m²
Property 42772 photo 1
Property 42772 photo 2
Property 42772 photo 3
Property 42772 photo 4
Property 42772 photo 5
Property 42772 photo 6
Property 42772 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 100 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 42772
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65129
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
379 000 € 11484 €/m²
  • Kod objekta 65541
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64289
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 49458
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod objekta 61805
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter