330 000 €
5500 €/m²
Property 65129 photo 1
Property 65129 photo 2
Property 65129 photo 3
Property 65129 photo 4
Property 65129 photo 5
Property 65129 photo 6
Property 65129 photo 7
Property 65129 photo 8
Property 65129 photo 9
Property 65129 photo 10
Property 65129 photo 11
Property 65129 photo 12
Property 65129 photo 13
Property 65129 photo 14
Property 65129 photo 15

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 60 kv.m na Kritu. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 56672
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
379 000 € 11484 €/m²
  • Kod objekta 65541
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65129
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter