Prodaja - Stan 106 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
250 000 €
2358 €/m²
Property 42395 photo 1
Property 42395 photo 2
Property 42395 photo 3
Property 42395 photo 4
Property 42395 photo 5
Property 42395 photo 6
Property 42395 photo 7
Property 42395 photo 8
Property 42395 photo 9
Property 42395 photo 10
Property 42395 photo 11
Property 42395 photo 12
Property 42395 photo 13
Property 42395 photo 14
Property 42395 photo 15
Property 42395 photo 16
Property 42395 photo 17
Property 42395 photo 18
Property 42395 photo 19
Property 42395 photo 20
Property 42395 photo 21
  • Kod objekta 42395
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 106 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
275 000 € 2894 €/m²
  • Kod objekta 49671
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
272 950 € 1624 €/m²
  • Kod objekta 52038
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
314 150 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 52043
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 52093
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52096
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter