Prodaja - Stan 140 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
Cena od 265 000 €
1893 €/m²
Property 45782 photo 1
Property 45782 photo 2
Property 45782 photo 3
Property 45782 photo 4
Property 45782 photo 5
Property 45782 photo 6
  • Kod objekta 45782
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 140 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 40000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 140 kv.m u Nikozija. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
355 000 € 2751 €/m²
  • Kod objekta 43900
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2810 €/m²
  • Kod objekta 43901
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2828 €/m²
  • Kod objekta 43903
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2090 €/m²
  • Kod objekta 45776
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 1902 €/m²
  • Kod objekta 45778
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 1837 €/m²
  • Kod objekta 45780
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2014 €/m²
  • Kod objekta 45781
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 1892 €/m²
  • Kod objekta 45782
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1854 €/m²
  • Kod objekta 45784
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2260 €/m²
  • Kod objekta 49190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter