Prodaja - Stan 97 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
Cena od 210 000 €
2165 €/m²
Property 46190 photo 1
Property 46190 photo 2
Property 46190 photo 3
Property 46190 photo 4
Property 46190 photo 5
Property 46190 photo 6
Property 46190 photo 7
  • Kod objekta 46190
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 97 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 97 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 400 € 4053 €/m²
  • Kod objekta 45657
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
216 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 45658
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2362 €/m²
  • Kod objekta 46113
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 46190
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 46191
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 47072
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter