Prodaja - Zgrada 255 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Kalithea
330 000 €
1294 €/m²
Property 45492 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju zgrada od 255 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
450 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 26164
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
441 000 € 1378 €/m²
  • Kod objekta 60879
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod objekta 32020
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 48615
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 34874
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
350 000 € 1296 €/m²
  • Kod objekta 34119
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
480 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 55876
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 44763
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
400 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 29432
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter