Prodaja - Zemljište 1300 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
70 000 €
53 €/m²
Property 3858 photo 1
Property 3858 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 170 kv.m.

Postoji građevinska dozvola.

Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 51328
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 31188
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
100 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 45302
  • Kvadratura 1629 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 47076
  • Kvadratura 1206 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 33682
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44519
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
60 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 33874
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 23723
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 39200
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 40165
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter