Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
100 000 €
248 €/m²
Property 3783 photo 1
Property 3783 photo 2
Property 3783 photo 3
Property 3783 photo 4

Detalji

  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество, центральная канализация
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 12668
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 28795
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter