Prodaja - Stan 117 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
305 000 €
2607 €/m²
Property 37029 photo 1
Property 37029 photo 2
Property 37029 photo 3
Property 37029 photo 4
  • Kod objekta 37029
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 117 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 117 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, ostavu.

Za prodaju
435 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 45768
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 46191
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 2894 €/m²
  • Kod objekta 49671
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
455 000 € 3395 €/m²
  • Kod objekta 51998
  • Kvadratura 134 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
272 950 € 1624 €/m²
  • Kod objekta 52038
  • Kvadratura 168 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter