Prodaja - Stan 184 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
315 000 €
1712 €/m²
Property 52141 photo 1
Property 52141 photo 2
  • Kod objekta 52141
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 184 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 184 kv.m u Larnaka. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
421 974 € 5480 €/m²
  • Kod objekta 37031
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter