Prodaja - Stan 92 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
Cena od 270 000 €
2935 €/m²
Property 52009 photo 1
Property 52009 photo 2
Property 52009 photo 3
Property 52009 photo 4
Property 52009 photo 5
Property 52009 photo 6
  • Kod objekta 52009
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 92 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 3.sprat
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
340 263 € 8299 €/m²
  • Kod objekta 36943
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52096
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1542 €/m²
  • Kod objekta 52190
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2684 €/m²
  • Kod objekta 56129
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 56141
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter