1 150 000 €
2738 €/m²
Property 36924 photo 1
Property 36924 photo 2
Property 36924 photo 3
Property 36924 photo 4
Property 36924 photo 5
Property 36924 photo 6
Property 36924 photo 7
Property 36924 photo 8
Property 36924 photo 9
Property 36924 photo 10
Property 36924 photo 11
Property 36924 photo 12
Property 36924 photo 13
Property 36924 photo 14
Property 36924 photo 15
Property 36924 photo 16
Property 36924 photo 17
Property 36924 photo 18
Property 36924 photo 19
Property 36924 photo 20
Property 36924 photo 21
Property 36924 photo 22
Property 36924 photo 23
Property 36924 photo 24
Property 36924 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 420 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, tende, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 40591
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Kod objekta 11497
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 23142
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod objekta 19115
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 59531
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 57343
  • Kvadratura 665 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 42118
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 15400 m
Za prodaju
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 60875
  • Kvadratura 686 m²
  • Udaljenost od mora 560 m

Prijava za Newsletter