Prodaja - Zemljište 3200 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
30 000 €
9 €/m²
Property 35638 photo 1
Property 35638 photo 2
Property 35638 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3200 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 45377
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
25 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 26335
  • Kvadratura 228 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
35 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37558
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 48866
  • Kvadratura 304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter