30 000 €
37 €/m²
Property 35483 photo 1
Property 35483 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 800 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
29 500 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30654
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
33 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 57799
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 860 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
25 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 43222
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
35 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 60742
  • Kvadratura 376 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter