1 280 000 € 907 000 €
2387 €/m²
Property 33215 photo 1
Property 33215 photo 2
Property 33215 photo 3
Property 33215 photo 4
Property 33215 photo 5
Property 33215 photo 6
Property 33215 photo 7
Property 33215 photo 8
Property 33215 photo 9
Property 33215 photo 10
Property 33215 photo 11
Property 33215 photo 12
Property 33215 photo 13
Property 33215 photo 14
Property 33215 photo 15
Property 33215 photo 16
Property 33215 photo 17
Property 33215 photo 18
Property 33215 photo 19
Property 33215 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 380 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Kod objekta 30592
  • Kvadratura 378 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64988
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 317 m
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38928
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 5957
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 40248
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 160 m
Za prodaju
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod objekta 50139
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter