1 500 000 €
3968 €/m²
Property 30592 photo 1
Property 30592 photo 2
Property 30592 photo 3
Property 30592 photo 4
Property 30592 photo 5
Property 30592 photo 6
Property 30592 photo 7
Property 30592 photo 8
Property 30592 photo 9
Property 30592 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 378 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 240 000 € 8615 €/m²
  • Kod objekta 52166
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64988
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 317 m
Za prodaju
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Kod objekta 30592
  • Kvadratura 378 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 5957
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 40248
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 160 m

Prijava za Newsletter