1 300 000 € 1 100 000 €
4641 €/m²
Property 33020 photo 1
Property 33020 photo 2
Property 33020 photo 3
Property 33020 photo 4
Property 33020 photo 5
Property 33020 photo 6
Property 33020 photo 7
Property 33020 photo 8
Property 33020 photo 9
Property 33020 photo 10
Property 33020 photo 11
Property 33020 photo 12
Property 33020 photo 13
Property 33020 photo 14
Property 33020 photo 15
Property 33020 photo 16
Property 33020 photo 17
Property 33020 photo 18
Property 33020 photo 19
Property 33020 photo 20
Property 33020 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 237 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod objekta 50139
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Kod objekta 30592
  • Kvadratura 378 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64988
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 317 m
Za prodaju
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 40248
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 160 m
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38928
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 5957
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter