Prodaja - Zemljište 5700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
260 000 € 200 000 €
35 €/m²
Property 3289 photo 1
Property 3289 photo 2
Property 3289 photo 3

Detalji

  • Ostale pogodnosti: есть коммуникации вода, свет и телефонная связь
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5700 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
225 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 51788
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
225 000 € 170 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 21249
  • Kvadratura 12437 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter