540 000 €
3354 €/m²
Property 32561 photo 1
Property 32561 photo 2
Property 32561 photo 3
Property 32561 photo 4
Property 32561 photo 5
Property 32561 photo 6
Property 32561 photo 7
Property 32561 photo 8
Property 32561 photo 9
Property 32561 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2018
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 161 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 56516
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 62203
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 62435
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 2878 €/m²
  • Kod objekta 65202
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 3695 €/m²
  • Kod objekta 42028
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
747 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 50103
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 1547 €/m²
  • Kod objekta 40395
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37510
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter