Prodaja - Zemljište 2985 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
40 000 €
13 €/m²
Property 30599 photo 1
Property 30599 photo 2
Property 30599 photo 3
Property 30599 photo 4
Property 30599 photo 5
Property 30599 photo 6
Property 30599 photo 7
Property 30599 photo 8
Property 30599 photo 9
Property 30599 photo 10
Property 30599 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2985 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
47 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 13981
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
50 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 26169
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
35 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50096
  • Kvadratura 1054 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
52 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 42970
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
52 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 44586
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
50 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 49989
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
58 000 € 55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 38504
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
43 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 58383
  • Kvadratura 482 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
45 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31721
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter