Prodaja - Zemljište 800 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
50 000 €
62 €/m²
Property 26169 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 800 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 51588
  • Kvadratura 2033 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
50 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 43604
  • Kvadratura 7760 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
47 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 13981
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
58 000 € 55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 38504
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 60316
  • Kvadratura 1374 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 16502
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
45 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 50939
  • Kvadratura 643 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 64435
  • Kvadratura 5879 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
45 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 48350
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m

Prijava za Newsletter