1 800 000 €
7200 €/m²
Property 30046 photo 1
Property 30046 photo 2
Property 30046 photo 3
Property 30046 photo 4
Property 30046 photo 5
Property 30046 photo 6
Property 30046 photo 7
Property 30046 photo 8
Property 30046 photo 9
Property 30046 photo 10
Property 30046 photo 11
Property 30046 photo 12
Property 30046 photo 13
Property 30046 photo 14
Property 30046 photo 15
Property 30046 photo 16
Property 30046 photo 17
Property 30046 photo 18
Property 30046 photo 19
Property 30046 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 45284
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 39168
  • Kvadratura 590 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod objekta 65848
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter