Prodaja - Zemljište 2767 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
190 000 € 170 000 €
61 €/m²
Property 29142 photo 1
Property 29142 photo 2
Property 29142 photo 3
Property 29142 photo 4
Property 29142 photo 5
Property 29142 photo 6
Property 29142 photo 7
Property 29142 photo 8
Property 29142 photo 9
Property 29142 photo 10
Property 29142 photo 11
Property 29142 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2767 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47301
  • Kvadratura 4188 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 29400
  • Kvadratura 6320 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
225 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 51788
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34398
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46849
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
165 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56976
  • Kvadratura 20120 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34399
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
175 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33679
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m

Prijava za Newsletter