Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
110 000 €
22 €/m²
Property 26761 photo 1
Property 26761 photo 2
Property 26761 photo 3
Property 26761 photo 4
Property 26761 photo 5
Property 26761 photo 6
Property 26761 photo 7
Property 26761 photo 8
Property 26761 photo 9
Property 26761 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 56031
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
107 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 34454
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
130 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32575
  • Kvadratura 2750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30602
  • Kvadratura 4536 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
140 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36520
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33898
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter