Prodaja - Zemljište 9375 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 22565 photo 1
Property 22565 photo 2
Property 22565 photo 3
Property 22565 photo 4
Property 22565 photo 5
Property 22565 photo 6
Property 22565 photo 7
Property 22565 photo 8
Property 22565 photo 9
Property 22565 photo 10
Property 22565 photo 11
Property 22565 photo 12
Property 22565 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9375 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
105 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 63646
  • Kvadratura 4154 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
75 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 63707
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 65425
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
100 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 58138
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 59230
  • Kvadratura 1757 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 65638
  • Kvadratura 91445 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter