Prodaja - Commercial property 55 m² u Atini

Grčka Atika Primorsko-Goranska Pretraživanje
99 000 €
1800 €/m²
Property 13014 photo 1
Property 13014 photo 2
Property 13014 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju commercial property od 55 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
99 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 13014
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 14578
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 24226
  • Kvadratura 217 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 24749
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 35108
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
82 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 38130
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 656 €/m²
  • Kod objekta 39690
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 44001
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 2350 m
Za prodaju
100 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63238
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter