Prodaja - Commercial property 50 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Dafni Ano Agios Ioannis
100 000 €
2000 €/m²
Property 63238 photo 1
Property 63238 photo 2
Property 63238 photo 3
Property 63238 photo 4
Property 63238 photo 5
Property 63238 photo 6
Property 63238 photo 7
Property 63238 photo 8
Property 63238 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2017
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju commercial property od 50 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 24749
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
130 000 € 317 €/m²
  • Kod objekta 30402
  • Kvadratura 409 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 34849
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 35108
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
135 000 € 931 €/m²
  • Kod objekta 35509
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 37877
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 38130
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 656 €/m²
  • Kod objekta 39690
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 44001
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 2350 m
Za prodaju
120 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 45118
  • Kvadratura 105 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter