Prodaja - Commercial property 80 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
130 000 €
1625 €/m²
Property 34849 photo 1
Property 34849 photo 2
Property 34849 photo 3
Property 34849 photo 4

Detalji

  • Godina renoviranja: 2015
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju commercial property od 80 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
150 000 € 3061 €/m²
  • Kod objekta 19621
  • Kvadratura 49 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
150 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 22389
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 24749
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
130 000 € 317 €/m²
  • Kod objekta 30402
  • Kvadratura 409 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 34849
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 35108
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
135 000 € 931 €/m²
  • Kod objekta 35509
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 37877
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 45118
  • Kvadratura 105 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
127 000 € 2116 €/m²
  • Kod objekta 56401
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter