Prodaja - Commercial property 60 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Neos Kosmos
110 000 €
1833 €/m²
Property 24749 photo 1
Property 24749 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1989
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju commercial property od 60 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
160 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 24167
  • Kvadratura 76 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 24175
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
90 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 24226
  • Kvadratura 217 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 24749
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 29235
  • Kvadratura 78 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 317 €/m²
  • Kod objekta 30402
  • Kvadratura 409 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 34849
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 35108
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
135 000 € 931 €/m²
  • Kod objekta 35509
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 37877
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter