Prodaja - Commercial property 217 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
90 000 €
415 €/m²
Property 24226 photo 1
Property 24226 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju commercial property od 217 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
130 000 € 317 €/m²
  • Kod objekta 30402
  • Kvadratura 409 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 34849
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 35108
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 635 €/m²
  • Kod objekta 36620
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 37877
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 38130
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 656 €/m²
  • Kod objekta 39690
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 44001
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 2350 m
Za prodaju
120 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 45118
  • Kvadratura 105 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
127 000 € 2116 €/m²
  • Kod objekta 56401
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter