Prodaja - Zemljište 1125 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
350 000 €
311 €/m²
Property 6460 photo 1
Property 6460 photo 2
Property 6460 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1125 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 26240
  • Kvadratura 6750 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Kod objekta 40014
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter