Prodaja - Zemljište 1428 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
315 000 €
220 €/m²
Property 6633 photo 1
Property 6633 photo 2
  • Kod objekta 6633
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1428 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1428 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Kod objekta 40014
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter