Prodaja - Poslovni prostor 600 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
320 000 €
533 €/m²
Property 9514 photo 1
Property 9514 photo 2
Property 9514 photo 3
  • Kod objekta 9514
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 600 m²
  • Površina placa 2600 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 600 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 12276
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 12423
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 12983
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 13150
  • Kvadratura 720 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 18526
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
390 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 18577
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
450 000 € 957 €/m²
  • Kod objekta 19220
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
290 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 29262
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
450 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 30198
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 30446
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter