Prodaja - Poslovni prostor 240 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
300 000 €
1250 €/m²
Property 4565 photo 1
Property 4565 photo 2
Property 4565 photo 3
Property 4565 photo 4
Property 4565 photo 5
Property 4565 photo 6
Property 4565 photo 7
Property 4565 photo 8
Property 4565 photo 9
Property 4565 photo 10
Property 4565 photo 11
  • Kod objekta 4565
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 1070 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1992
  • Godina renoviranja: 2014
  • Ostale pogodnosti: веранды, камин, проводка для отопления
  • Udaljeno od mora: 37000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 240 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
280 000 €
  • Kod objekta 2832
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 260 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 4411
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 4565
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 37000 m
Za prodaju
320 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 9514
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 10005
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 18526
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
290 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 29262
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
330 000 € 687 €/m²
  • Kod objekta 32387
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 32825
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 38860
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter